Eilles SELECTION

Didžiausias malonumas slypi tradicijoje. 

 

1873 metais Josephas Eilles suprato, kad norint sukurti išskirtinę kavą, reikia didžiausią dėmesį skirti kokybei ir kavos apdorojimo priežiūrai. O svarbiausias uždavinys - pupelių mišinys, kurį ištobulinti prireikė net 140 metų.

 

Siekiant patraukti kavos gurmanus, EILLES siūlo ypač subalansuotą skonį ir  aromatą, kuris išgaunamas iš aukštikalnėse užaugintų pupelių. Taip EILLES garantuoja išskirtinę, aukščiausio lygio ir tradicijos įkvėptą kavą. 

 

EILLES Kaffee. Mėgaukitės prabanga. 

Eilles KAFFEE 

SELECTION

500g malta

Tai išskirtinis mišinys, pasižymintis subtiliu

aromatu, o skonis švelniai pagardintas

citruso prieskoniu. Ypatingas mišinys 

pagamintas iš geriausių rinktinių Afrikos, 

Centrinės ir Pietų Amerikos Arabica pupelių. 

EILLES KAFFEE SELECTION - tikras malonumas! 

Eilles KAFFEE 

SELECTION Caffè Crema

500g pupelės

Kruopščiai parinktos arabikos pupelės iš geriausių kavos auginimo regionų pasaulyje sukuria sodrų, natūralų lyg iš gamtos aromatą ir skonį. EILLES KAFFEE SELECTION Caffè Crema būdingas intensyvus, rafinuotas ir elegantiškas skonis su jaučiamu vaisių poskoniu. Mėgaukitės aksominio švelnumo kava tiesiai iš gamtos. 

Eilles KAFFEE 

SELECTION Espresso

500g pupelės

Pasirinktos pupelės kuria turtingą ir stiprų aromatą. Tipinis espreso stiliaus skrudinimas užtikrina stiprią kavą su intensyviu aromatu. Nesvarbu, kokią kavą gaminsite, jei ją sudaro espresso kavos pagrindas kaip, kad kapučino ar latte macchiato, galite būti tikri, jog galėsite mėgautis aromatinga kava su karamelės spalvos švelnia puta.

© 2019 J.J. Darboven in Baltic States